czwartek, 13 majaTelewizja informacyjna Wrocław / Polska

Strajk Kobiet. [Orędzie] Jarosław Kaczyński: Ten atak jest atakiem który ma zniszczyć Polskę

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wydał oświadczenie w sprawie czwartkowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego który wywołał tzw. „Strajk Kobiet” w całej Polsce.

Wzywam wszystkich członków Prawa i Sprawiedliwości, i wszystkich którzy nas wspierają do tego by wzięli udział w obronie kościoła. W obronie tego co dziś jest atakowane i jest atakowane nieprzypadkowo. Bardzo często w tych atakach widać pewne elementy przygotowania, być może nawet wyszkolenia. Ten atak jest atakiem który ma zniszczyć Polskę. Ma doprowadzić do triumfu sił, których władza w gruncie rzeczy zakończy historię narodu polskiego tak jak dotąd go żeśmy postrzegali. Tego narodu który jest naszym narodem, który mamy w naszych umysłach i naszych sercach, który jest przedmiotem polskiego patriotyzmu. Brońmy Polski, brońmy patriotyzmu i wykażdmy tutaj zdecydowanie i odwagę. Tylko wtedy możną tą wypowiedzianą, wprost wypowiedzianą przez naszych przeciwników wojnę wygrać.

jarosław kaczyński

Całe wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego obejrzysz na facebooku:

https://fb.watch/1o5GgaTnPN/

Jarosław Kaczyński jak widać, jest bardzo zdeterminowany by bronić wyroku Trybunału Konstytucyjnego i stać na straży porządku publicznego w kraju.